ul.Nadbrzeżna 7, Międzyzdroje
780 116 174
biuro@alex-bus.pl

Autokar na wyjazdy firmowe

Wyjazdy firmowe Alex-Bus

Jak zintegrować pracowników i zmotywować ich do bardziej efektywnej pracy? W jaki sposób pracodawca może pokazać, że docenia ich pracę, trud i starania? Jak okazać pracownikom wdzięczność i zadowolenie z wysiłku, który wkładają w rozwój przedsiębiorstwa? Jedna z tych metod to właśnie wyjazdy firmowe. Odbywają się one co roku w coraz większej liczbie firm. Mogą mieć charakter dostępny dla wszystkich pracowników, wybranych działów lub wskazanych przez kierownictwo osób. Wyjazdy firmowe najczęściej organizowane są w ciekawych i atrakcyjnych turystycznie i krajobrazowo miejscach, takich jak kompleksy wypoczynkowe, ośrodki konferencyjne, hotele itp. Aby dotrzeć do tych miejsc bezpiecznie i na czas, niezbędne jest zapewnienie pracownikom odpowiedniego środka transportu. Skorzystanie z usług firmy transportowej Alex-Bus jest jedną z najlepszych decyzji, które mogą Państwo podjąć.

Wyjazdy firmowe wygodnym autokarem

Im dłuższa trasa do pokonania na imprezę firmową, tym więcej uwagi należy poświęcić środkowi transportu, którym pracownicy będą podróżować. Pokonanie kilkuset kilometrów oznacza kilka godzin jazdy. Warunki podróży powinny być zatem wygodne oraz bezpieczne. Można to uzyskać, decydując się na skorzystanie z naszych pojazdów. Dysponujemy własnym autokarem turystycznym, który może pomieścić aż do 56 pasażerów. Jeżeli liczba miejsc okaże się zbyt mała, posiadamy drugi pojazd. Jest nim turystyczny bus mieszczący 30 osób. W sytuacji, kiedy wyjazdy firmowe mają zostać zorganizowane dla jeszcze większej liczby pracowników, zapewniamy dodatkowe pojazdy. Każdy z naszych autokarów i busów jest utrzymywany w niezawodnym stanie technicznym i estetycznym, a jego kierowcami są nasi pracownicy z wieloletnim doświadczeniem.

wyjazdy firmowe

Zadzwoń do nas – chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

 

780 116 174

Transport na wyjazd firmowy w dobrej cenie

Bardzo dobrze wiemy, że prowadzenie biznesu wymaga rozsądnego wybierania ofert. Jednym z kryteriów wyboru będzie oczywiście cena. Im jest ona korzystniejsza, tym oferta ma większą szansę na wybranie. Rozumiejąc to proste prawo biznesu, przygotowaliśmy ciekawą propozycję współpracy z Państwem. Oferujemy system korzystnych zniżek i rabatów dla wszystkich firm, które regularnie korzystają z naszych usług. Są to zarówno hotele, firmy eventowe i szkoleniowe, a także lokalni przedsiębiorcy i duże ogólnopolskie firmy dysponujące oddziałami na naszym terenie. Za wykonane usługi transportowe wystawiamy faktury VAT, które dają możliwość odliczenia podatku dochodowego i VAT.

Kompleksowa organizacja wyjazdów firmowych

Jeżeli nie mają Państwo pomysłu na to, jak może wyglądać Wasza impreza firmowa, służymy pomocą w jej zorganizowaniu. Przygotujemy dla Państwa kompleksowy program imprezy, wybierając najciekawsze miejsca w określonej przez klienta odległości. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, jesteśmy wówczas w stanie zapewnić nie tylko transport na wyjazdy firmowe, ale również noclegi, atrakcje, wyżywienie oraz konieczne ubezpieczenia. Specjalnością naszej firmy jest transport na trasach krajowych i międzynarodowych, z wykorzystaniem wysokiej jakości pojazdów turystycznych klasy premium. Zapewniają one najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa, spełniając jednocześnie wygórowane kryteria emisji spalin Euro 6. umożliwia to naszym pojazdom wjazd do ścisłych centrów europejskich miast.

Zamów wyjazdy firmowe

Potrzebujesz skorzystać z usługi wyjazdów firmowych? Zrealizujemy dla Ciebie tę usługę w najwyższej jakości. Zadzwoń do nas i zamów autokar!

503 065 383