ul.Nadbrzeżna 7, Międzyzdroje
780 116 174
biuro@alex-bus.pl

O Firmie

AlexTour Bus

O Firmie

Firma Alex-Bus istnieje na polskim rynku od kilkunastu lat. Od początku swojej działalności specjalizujemy się w usługach przewozu osób. Początki naszego istnienia nie były łatwe. Konieczność zapewnienia odpowiedniej klasy autokarów, trudności ze zdobywaniem części zamiennych do nich oraz poszukiwania godnych zaufania, wykwalifikowanych pracowników. Swoją determinacją oraz upartym dążeniem do wyznaczonego celu, pokonaliśmy najtrudniejsze okresy przemian ustrojowych i gospodarczych, systematycznie zdobywając zaufanie klientów. Pozwoliło nam to zmodernizować flotę posiadanych samochodów, dostosowując ją do współcześnie obowiązujących standardów. Tym samym zwiększyliśmy swoją konkurencyjność na rynku usług transportowych, ciesząc się uznaniem klientów i pozyskując coraz to nowe zamówienia.

Misja

Misją naszej firmy jest oferować bezpieczne i kompleksowe usługi przewozu osób. W tym celu wykorzystujemy autokary turystyczne oraz busy osobowe. Nasza flota pojazdów jest utrzymywana w najlepszym możliwym stanie technicznym, co daje nam pewność i gwarancję, że każde zlecenie zostanie zrealizowane z należytą starannością i na czas. Dążymy do tego, aby nasi klienci i pasażerowie czuli się z nami komfortowo, a ceny świadczonych usług były przystępne dla każdego. Jesteśmy otwarci na współpracę z każdym podmiotem gospodarczym, instytucją oraz osobą prywatną, która chce zapewnić transport większej liczbie osób. Może to być zorganizowany przez nas przejazd na wesele, pogrzeb lub inną uroczystość kościelną, jak również wycieczka, wyjazd na imprezę sportową, transport na lotnisko, przewóz pracowników czy wycieczka szkolna.

Cel

Od początku istnienia, naszym celem był nieustanny rozwój świadczonych usług transportowych. Aby móc osiągnąć prawdziwie europejski poziom obsługi klienta i zapewnienia najbardziej komfortowych warunków podróży, konieczne stało się inwestowanie w sprzęt, jak i kwalifikacje naszych pracowników. Dziś z dumą możemy się pochwalić pojazdami, które są naszą własnością. Jednak nie mogłyby one służyć pasażerom, gdyby nie ich godni zaufania kierowcy. To oni są trzonem naszej firmy oraz gwarantem bezpiecznej i sprawnej jazdy. W planach na kolejne lata, mamy zamiar nieustannie podwyższać poziom świadczonych przez nas usług.

Sprawdź co AlexTour Bus może Ci zaoferować

Sprawdź nasze usługi!

PFR