ul.Nadbrzeżna 7, Międzyzdroje
780 116 174
biuro@alex-bus.pl

Przewozy autokarowe dla firm i grup zorganizowanych

Przewozy autokarowe Alex-Bus

Specjalnością firmy Alex-Bus są przewozy autokarowe. Jest to usługa transportu komercyjnego, przeznaczona dla osób prywatnych, firm i instytucji, które chcą przetransportować grupę osób we wskazane miejsce. Przykładem takich realizacji może być wycieczka krajoznawcza, wycieczka szkolna, zorganizowany wyjazd na koncert, wydarzenie sportowe czy przewiezienie pracowników na imprezę firmową. To wszystko oczywiście wybrane przykłady, mające obrazować na czym polega przewóz osób.

Jak realizujemy przewozy autokarowe

Odpowiedź na to pytanie nie jest trudna. Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie, jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej skomplikowane i wymagające przewozy, niezależnie od długości trasy. Podejmujemy się wykonania przewozów autokarowych zarówno na dystansie kilku lub kilkunastu kilometrów, jak również kilkudziesięciu, kilkuset, a nawet kilku tysięcy. Aby to było możliwe, jesteśmy w posiadaniu własnej floty pojazdów, którą serwisujemy we własnym zakresie. To bardzo ważne, ponieważ daje nam to gwarancję i poczucie bezpieczeństwa o to, aby każdy pojazd mógł natychmiast wyruszyć w trasę, niezależnie od tego jak będzie długa. Realizując przewozy autokarowe, zapewniamy równocześnie naszym klientom obsługę kierowców. Wtedy kiedy jest to wymagane, obsługę autokarów stanowi dwóch kierowców, zmieniających się nawzajem.

przewozy autokarowe

Zadzwoń do nas – chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

 

780 116 174

Jakimi pojazdami wykonujemy przewozy autokarowe

Do dyspozycji posiadamy dwa różne pojazdy, mieszczące 56 i 30 osób. Odpowiednio jest to autokar turystyczny marki MAN oraz bus Iveco. Każdy z tych pojazdów jest w stanie pokonać najdłuższą trasę. Są one wyposażone w ekonomiczne i ekologiczne silniki, posiadają bardzo komfortowe siedzenia, a każdy z tych pojazdów jest w pełni klimatyzowany i oferuje mnóstwo innych udogodnień. Do tych najważniejszych można zaliczyć rozkładane i rozsuwane na bok siedzenia, system telewizji pokładowej, a w przypadku autokaru również toaleta. Dbając o ład, porządek i higienę, przykładamy wielką wagę do tego, jak prezentują się nasze pojazdy z zewnątrz, jak i od środka. Regularne pranie tapicerek, odkurzanie i dezynfekcja sprawiają, że każda podróż odbywa się w miłych i przyjaznych alergikom warunkach.

Kto odpowiada za przewozy autokarowe?

Organizatorem, jak i wykonawcą tej usługi jest firma Alex-Bus. Bezpośrednio odpowiedzialnym za bezpieczeństwo pasażerów, jak i samo prowadzenie pojazdu są nasi kierowcy. Zatrudniamy doświadczonych kierowców zawodowych z wieloletnim stażem w prowadzeniu autokarów i busów turystycznych. Każdy z naszych pracowników dysponuje wysokimi kwalifikacjami i uprawnieniami do wykonywania zawodu. Setki tysięcy przejechanych kilometrów po drogach w Polsce i za granicą, jest najlepszą rekomendacją aby korzystać z usług naszej firmy. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą zrealizować przewozy autokarowe na trasach lokalnych, krajowych i międzynarodowych. Zapewniamy profesjonalną obsługę klienta oraz konkurencyjne ceny. Jesteśmy otwarci na współpracę z każdą firmą, urzędem, instytucją oraz osobami prywatnymi.

Zamów przewozy autokarowe

Potrzebujesz skorzystać z usługi przewozów autokarowych? Zrealizujemy dla Ciebie tę usługę w najwyższej jakości. Zadzwoń do nas i zamów autokar!

780 116 174