ul.Nadbrzeżna 7, Międzyzdroje
780 116 174
biuro@alex-bus.pl

Dlaczego warto wybrać Alex-Bus

Alex-Bus

Dlaczego warto wybrać Alex-Bus

Szukają Państwo powodów, dla których spośród licznej konkurencji warto wybrać właśnie nas? Pragnąc Wam to ułatwić, przygotowaliśmy krótką listę najważniejszych argumentów, przemawiających za współpracą z nami.

1. Nowoczesna flota pojazdów

Podróżowanie jest znacznie przyjemniejsze, kiedy odbywa się nowymi i dobrze wyposażonymi pojazdami. Takie właśnie są nasze autokary i busy. Posiadają wygodne fotele z odchylanymi oparciami, zapewniają bezpieczeństwo dzięki pasom, a do tego są w pełni klimatyzowane. To co nasi pasażerowie najbardziej doceniają podczas jazdy na długich dystansach, to oczywiście bardzo duża ilość miejsca na nogi. Czy jeszcze coś może Państwa do nas przekonać?

3. Elastyczność działania

Potrzebują Państwo zorganizować transport na niestandardowych warunkach? Nocne godziny jazdy? Duża ilość przystanków? A może długi dystans do pokonania? Dla nas nie jest to problemem. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do Państwa potrzeb. Utrzymując swoje pojazdy w niezawodnym stanie technicznym, jesteśmy gotowi wyruszyć w drogę o każdej porze dnia i nocy.

2. Znakomici kierowcy

Podróżowanie nawet najbardziej nowoczesnym pojazdem nie będzie miłe i bezpieczne, jeśli zabraknie w nim godnego zaufania kierowcy. Ci, którzy pracują w naszej firmie to osoby z udokumentowanym, wieloletnim doświadczeniem w zawodzie kierowcy autokarów. Ich specjalnością jest przewóz osób na trasach krajowych i międzynarodowych. Posiadając wymagane pozwolenia, kwalifikacje oraz licencje, wykonują swoją pracę sumiennie, odpowiedzialnie i przede wszystkim z myślą o bezpieczeństwie podróżnych.

4. Zaufanie i doświadczenie

Świadczenie usług transportu osób musi się odbywać z zachowaniem pewnych reguł i standardów, a także być podporządkowane pewnym wytycznym i przepisom prawa. Działając nieprzerwanie na rynku od wielu lat, jesteśmy tego świadomi i przygotowani do wszystkich regulacji prawa polskiego i UE. Warto również podkreślić, że nasze pojazdy są wyposażone w nowoczesne i ekonomiczne silniki, zgodne z najwyższą normą emisji spalin Euro 6.

Sprawdź nasze usługi!