ul.Nadbrzeżna 7, Międzyzdroje
780 116 174
biuro@alex-bus.pl

Zaufali nam

Alex-Bus

Zaufali nam

W branży transportu osób zaufanie klientów jest największą wartością oraz najlepszą rekomendacją. Odpowiedzialność za zdrowie i życie pasażerów spoczywa na wszystkich pracownikach naszej firmy. Począwszy od mechaników dbających o stan techniczny pojazdów, poprzez serwis porządkowy, zapewniający czyste i przyjazne wnętrze pracowników, aż po kierowców, którzy odpowiadają za bezpieczną jazdę. Tym bardziej jesteśmy dumni, że przez wszystkie lata istnienia firmy Alex-Bus, zaufało nam tak wiele firm i instytucji z naszego miasta i okolic. Wymieniają je, mamy nadzieję również Państwa przekonać do korzystania z naszych usług

Szkoły i przedszkola

Placówki edukacyjne w swojej codziennej działalności bardzo często korzystają z usług transportowych. W ten sposób mogą zapewnić swoim podopiecznym bezpieczny i sprawny transport w czasie wycieczek jedno i kilku dniowych. Ponadto usługi transportowe Alex-Bus wykorzystywane są przy okazji dowożenia dzieci na zajęcia na basenach, na spektakle teatralne, seanse kinowe czy zajęcia w plenerze. Nasze pojazdy zapewniają najmłodszym pasażerom bardzo wysoki komfort podróżowania, a jazda nowoczesnymi pojazdami jest dla nich atrakcją samą w sobie. Długofalowa i stała współpraca ze szkołami oraz przedszkolami niesie również szereg innych korzyści. Niektóre z nich to np. atrakcyjne rabaty i zniżki na oferowane przez nas usługi.

zaufali nam
zaufali nam

Instytucje i urzędy

Alex-Bus bardzo często współpracuje z urzędami, instytucjami oraz jendostkami administracji publicznej. Świadczymy na ich rzecz usługi transportu osób, np. pracowników referatów na konferencje i sympozja, wyjazdy integracyjne, wycieczki lub wczasy pracownicze. Bardzo często korzystają z naszych usług również firmy, które dla dzieci pracowników urzędów organizują ferie zimowe, kolonie lub obozy letnie. Nowoczesne pojazdy, którymi dysponujemy okazują się również odpowiednim wyborem podczas organizacji przejazdu kibiców na mecze sportowe lokalnych drużyn. Do tej pory braliśmy również udział w wielu akcjach ratunkowych, podczas których nasze pojazdy zapewniały ciepłe i suche schronienie mieszkańcom dotkniętych skutkami powodzi, pożarów lub tych, którzy w wyniku akcji ratowniczych musieli opuścić swoje domostwa.

Hotele i obiekty turystyczne

Hotele, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe coraz częściej organizują dla swoich gości wycieczki fakultatywne. Mogą to być jednodniowe wycieczki do lokalnych atrakcji, jak również dłuższe wyjazdy za granicę. Tego typu forma spędzania wolnego czasu podczas odpoczynku jest coraz bardziej poszukiwana przez turystów. Pozwala im jeszcze lepiej poznać odwiedzane miejsce i jego okolice, jak również pozwala efektywnie zagospodarować wolny czas. Dla tej grupy klientów zapewniamy transport we wskazane miejsce, jak również od podstaw możemy zorganizować wycieczki, układając ich program oraz wybierając najciekawsze atrakcje, które warto odwiedzić. Naszym pasażerom może towarzyszyć zorganizowany przez nas przewodnik lub pilot, który w sposób ciekawy i bardzo interesujący będzie opowiadać o wszystkich atrakcjach odwiedzanych miejsc.

zaufali nam
zaufali nam

Lokalne firmy

Przedsiębiorstwa, które organizują dla swoich pracowników wyjazdy firmowe, imprezy integracyjne czy wycieczki, zazwyczaj potrzebują również usług transportowych. Współpracujemy aktywnie z lokalnymi przedsiębiorcami, gwarantując im wysoką jakość świadczonych usług oraz przystępne ceny. Państwa pracownicy pozostający pod naszą opieką, mogą czuć się bezpiecznie przez cały czas podróży. Ponadto zachętą do korzystania z naszych usług mogą być bardzo atrakcyjne ceny i duża dostępność wolnych terminów, w których możemy zorganizować przejazd.

Parafie i kościoły

Pielgrzymki parafian do sanktuariów, miejsc świętych i innych wartych odwiedzenia lokalizacji, to również jedna z oferowanych przez nas usług. Aktywnie współpracuje z lokalnymi parafiami, gwarantując korzystne ceny transportu dla pielgrzymek. Jesteśmy w stanie zorganizować zarówno duże wyjazdy dla 50 lub więcej osób, jak i mniejsze pielgrzymki dla np. grup 30 osobowych. Nasi kierowcy dbają w czasie podróży nie tylko o bezpieczeństwo pasażerów, ale również ich dobre samopoczucie, organizując częste przystanki i wspólne śpiewanie.

autokary świnoujście

Sprawdź nasze usługi!