ul.Nadbrzeżna 7, Międzyzdroje
780 116 174
biuro@alex-bus.pl

Przewozy szkolne dzieci i wycieczki dla szkół

Wycieczki dla szkół Alex-Bus

Wycieczki szkolne to jedno z przyjemniejszych doświadczeń w życiu każdego ucznia. Ich organizacją najczęściej zajmuje się nauczyciel przy ewentualnym wsparciu rodziców. Organizacja takiej wycieczki to spore wyzwanie logistyczne, które obejmuje wybranie najciekawszego miejsca na wyjazd, zapewnienie noclegów, ułożenie planu wycieczki, a także zorganizowaniu transportu i zapewnieniu koniecznych ubezpieczeń i innych świadczeń. Jeśli poszukują Państwo profesjonalnej pomocy, dzięki której wycieczki dla szkół uda się zorganizować szybciej, sprawniej, taniej i bezpieczniej, to właśnie nasza firma służy swoją pomocą.

Wycieczki dla szkół to nasza specjalność

Alex-Bus to lokalna firma transportowa, która istnieje na rynku już od wielu lat. Specjalizując się w przewozie osób, wprowadziliśmy również do swojej oferty specjalną usługę. Są nią wycieczki dla szkół. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo wymagające i czasochłonne jest to zajęcie. Wykorzystując zgromadzoną przez długie lata działalności wiedzę i doświadczenie, służymy nią również Państwu. Organizując wycieczki szkolne dla szkół podstawowych i średnich, zajmujemy się wszystkim kompleksowo.

wycieczki dla szkol

Zadzwoń do nas – chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

 

780 116 174

Jak organizujemy wycieczki dla szkół?

Jesteśmy w stanie zorganizować zarówno wycieczki jednodniowe, jak i kilkudniowe, w przewidzianym przez Państwa budżecie w przeliczeniu na jednego ucznia. Współpracując z nami, otrzymają Państwo kilka ciekawych propozycji wycieczek do ciekawych turystycznie, historycznie oraz krajobrazowo miejsc, położonych w różnych odległościach od szkoły. W ofercie zapewniamy noclegi dostosowane do potrzeb grup szkolnych, możliwość skorzystania z zapewnionego tam wyżywienia, a także niezbędne ubezpieczenia, w tym ubezpieczenie wypadkowe, odpowiedzialności cywilnej, od następstw nieszczęśliwych wypadków, a także ubezpieczenie bagażu i kosztów leczenia.

Podejmując się organizacji wycieczek szkolnych, szczególna uwagę poświęcamy transportowi dzieci. Jest to jedna z najbardziej wymagających czynności na całym etapie realizacji wycieczki. Aby zapewnić każdemu uczestnikowi wycieczki maksymalne bezpieczeństwo w trakcie jazdy, wyjazd na wycieczkę odbywa się przy użyciu naszych własnych pojazdów.

Wycieczki dla szkół autokarem i busem turystycznym

Pierwszy z naszych pojazdów to wysokiej jakości autokar turystyczny marki MAN, przystosowany do przewozu 56 osób. Jest to wystarczająca ilość miejsca, aby zabrać na wycieczkę jedną lub dwie klasy uczniów. Dodatkowym atutem jest duża przestrzeń bagażowa, która pomieści torby i walizki każdego pasażera. Ponadto autokar posiada toaletę i jest w pełni klimatyzowany, co gwarantuje maksymalny komfort podróżowania na długich dystansach.

Kiedy chodzi o wycieczki dla szkół dla mniejszej liczby uczestników, świetnie sprawdzi się w tym celu nasz drugi pojazd. Jest nim turystyczny bus marki Iveco, mieszczący 30 pasażerów. On również jest bardzo wygodny, a mniejszy rozmiar oznacza niższe koszta eksploatacji, a tym samym oznacza że wycieczka szkolna będzie tańsza i łatwiej dostępna dla wszystkich uczniów.

Zamów realizację wycieczki dla szkół

Potrzebujesz skorzystać z usługi wycieczki dla szkół? Zrealizujemy dla Ciebie tę usługę w najwyższej jakości. Zadzwoń do nas i zamów autokar!

780 116 174