ul.Nadbrzeżna 7, Międzyzdroje
780 116 174
biuro@alex-bus.pl

Wynajem autokarów oraz busów z ubezpieczeniem

Wynajem autokarów Alex-Bus

Kiedy potrzebny jest Państwu autokar, nie zawsze trzeba go kupować. Okazjonalne przewozy osób można szybko i łatwo zorganizować dzięki naszej usłudze. Jest nią wynajem autokarów turystycznych oraz busów osobowych. Jesteśmy firmą będącą posiadaczem nowoczesnych i komfortowych autobusów turystycznych. Jednym z naszych pojazdów jest autokar MAN na 56 pasażerów. Pojazd znakomicie sprawdza się na trasach krajowych i międzynarodowych, zapewniając pasażerom maksymalny komfort oraz bezpieczeństwo każdej podróży.

Dlaczego wynajem autokarów w naszej firmie się opłaca?

  • Ponieważ posiadamy pojazdy w doskonałym stanie technicznym.
  • Odpowiadamy za bezpieczeństwo osób, które podróżują naszymi pojazdami.
  • Jesteśmy pewni ich niezawodnego stanu technicznego, terminowo wykonując wymagane przeglądy techniczne oraz serwis mechaniczne.
  • Autokary na wynajem naprawiamy na oryginalnych częściach zamiennych, a każdy serwis mechaniczny przeprowadzany jest zgodnie z zaleceniami oraz technologią producenta.
wynajem autokarow

Zadzwoń do nas – chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

 

780 116 174

Autokary idealnie czyste i komfortowe

Dużą wagę przykładamy również do tego, jak nasze pojazdy prezentują się od środka. Regularne sprzątanie wnętrza, polegające na odkurzaniu tapicerki i jej praniu, a także mycie okien, dezynfekcja kanałów wentylacyjnych i świeży, miły dla nosa zapach. Każda z tych rzeczy sprawia, że podróżowanie naszymi autokarami jest tak przyjemne, jak życzyłby sobie tego każdy pasażer.

Doświadczeni kierowcy

Czymże byłby wynajem autokarów, gdyby nie nasi kierowcy. To właśnie oni odpowiadają za prowadzenie pojazdów, umożliwiając ich bezpieczne dotarcie do każdego miejsca w kraju i za granicą. Jeżeli i Państwo chcą wynająć autokar wraz z kierowcą, nasza oferta wydaje się oczywistym wyborem. Zatrudniamy wyłącznie kierowców zawodowych z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu pojazdów. Posiadają oni ważne licencje, badania i uprawnienia do wykonywania przewozu osób.

Wynajem autokarów z ubezpieczeniem

Aby podróż mijała komfortowo oraz bezpiecznie, bardzo ważne jest zapewnienie najważniejszych ubezpieczeń każdemu z podróżnych. Nasza firma do każdego wynajętego autokaru dokłada ubezpieczenie w cenie. Jest to polisa OC oraz NNW dla pasażerów. Ochroną ubezpieczeniową objęty również zostaje bagaż każdego z pasażerów.

Na jakie okazje wynajem autokarów to dobry pomysł?

Współpracujemy ze wszystkimi firmami, które chcą zorganizować przejazd autokarem większej liczbie osób. Mogą to być wycieczki szkolne, wyjazdy na imprezy firmowe i szkolenia, a także wycieczki turystyczne dla gości hotelowych. Aktywnie współpracujemy również z lokalnymi biurami turystycznymi, firmami transportowymi, a także urzędami i instytucjami. Wynajem autokarów z naszej firmy, to usługa dostępna dla każdego. Realizowana jest w oparciu o umowy w formie pisemnej oraz obowiązujący regulamin świadczenia usług. Jego integralną częścią jest cennik wynajmu autokarów, od którego stałym klientom udzielamy wielu korzystnych rabatów oraz zniżek. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, które zapewniają maksymalną satysfakcję oraz gwarantują stu procentowe bezpieczeństwo pasażerom.

Zamów wynajem autokarów

Potrzebujesz skorzystać z usługi wynajmu autokarów? Zrealizujemy dla Ciebie tę usługę w najwyższej jakości. Zadzwoń do nas i zamów autokar!

780 116 174